Oferta

Samopoznanie, akceptacja siebie, świadomość swoich emocji i potrzeb oraz możliwości i ograniczeń, kompetencje w zakresie komunikowania się i rozwiązywania konfliktów, dodają nam pewności siebie oraz zwiększają poczucie sprawczości w życiu. Warsztaty psychoedukacyjne prowadzone przez trenerów i coachów Fundacji MEDIARE umożliwiają rozwój osobisty, pogłębianie wiedzy o samym sobie i rozwój umiejętności poprzez doświadczanie. Program warsztatów opracowywany jest każdorazowo w oparciu o potrzeby uczestników danej grupy. Dzięki przyjaznej, bezpiecznej atmosferze zajęć, praktycznym ćwiczeniom, wzajemnej wymianie doświadczeń podczas zajęć, nasi Klienci zyskują większą świadomość siebie i poprawiają jakość swojego życia. A poza tym - nawiązują dobre, życzliwe relacje i często kontynuują znajomości nawiązane podczas warsztatów.

Prowadzimy warsztaty grupowe z zakresu:

• budowania relacji interpersonalnych
  • komunikacji bez przemocy
  • rozwiązywania konfliktów
  • doskonalenia umiejętności społecznych
  • asertywności w relacjach w życiu osobistym i zawodowym
  • rozwoju osobistego
  • budowania satysfakcjonujących związków
  • zwiększania kompetencji rodzicielskich
W ramach autorskiego projektu Szkoła Miłości organizujemy warsztaty dla osób, dla których ważny jest rozwój w relacjach z innymi ludźmi, w tym:
  • dla par planujących zawrzeć związek małżeński
  • dla par z różnym stażem trwania związku
  • dla par w konflikcie/kryzysie
  • dla par w sytuacji rozwodu/rozstania
  • dla osób po rozwodach, rozstaniach, utracie partnera
  • dla osób, które doświadczyły zdrady
  • dla singli, kobiet i mężczyzn
  • dla samotnych matek i ojców
  • dla rodziców pragnących doskonalić swoje umiejętności wychowawcze
  • dla rodziców po rozwodach/rozstaniach
  • dla osób, które chcą lepiej komunikować się z bliskimi osobami

Uwaga!!!
Grupy warsztatowe tworzone są adekwatnie do zapotrzebowania naszych Klientów. Zapraszamy więc serdecznie do kontaktu i zgłaszania swoich potrzeb i preferencji co do tematów zajęć grupowych. Pracujemy w małych zespołach (6 do 12 osób).