O fundacji

Misją Fundacji MEDIARE: Dialog-Mediacja-Prawo jest upowszechnianie idei szeroko pojętego dialogu – od dialogu wewnętrznego, który jest początkiem rozwoju osobistego, przez dialog między osobami, podejmującymi go w celu wypracowania wspólnych rozwiązań, do dialogu społecznego, prowadzącego do pozytywnych zmian w życiu zbiorowości. W rozumieniu Fundacji mediacja i dialog są wyrazem wzajemnego szacunku, tolerancji, otwartości, kultury osobistej i dojrzałości społecznej osób, które w kwestiach spornych wolą rozmawiać niż walczyć ze sobą.

Wartości, jakimi kierujemy się w podejmowanych działaniach, realizowanych projektach, we współpracy z Klientami i Partnerami:

Wiedza
usystematyzowana, sprawdzona i nowoczesna, niezbędna w praktyce dialogu, rozwiązywania konfliktów i mediacji, budowania relacji opartych na współpracy dziś oraz inspirująca do rozwoju i kreatywnego podejścia jutro i w przyszłości.

 

Jakość i praktyka
samoświadomość i doświadczenie praktyczne w perspektywie indywidualnej oraz we współpracy w zespole, wyzwalające energię i kreatywność każdej z osób oraz stymulujące do podejmowanie nowych, twórczych wyzwań.

 

Kompetencje, kwalifikacje i umiejętności
kapitał stanowiący o sile i możliwościach Fundacji w sięganiu po nowe rozwiązania oraz o rozwoju organizacji, tkwi w profesjonalnym przygotowaniu i stałym doskonaleniu kadry zarządzającej i specjalistów: mediatorów, coachów, trenerów, superwizorów.

 

Standardy etyczne
ich przestrzeganie jest gwarancją jakości i solidności usług Fundacji, dbałości o dobro Klientów i Partnerów w każdym podejmowanym zadaniu i projekcie.

 
 
 
 
 
 
 

Kontakt do nas

Szkolenia
609-537-807
Oferta dla firm
609-537-807
Formularz kontaktowy

Współpracują z nami

  • PATRIMONIUM - Kancelaria adwokacka
  • image
  • image
  • Wydawnictwo Difin
  • Panda TV
  • Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych

Ostatnie aktualności