Voucher Kubuś

Mamy do rozdysponowania - w ramach wsparcia dla Kubusia Kowalika, dziecka chorego na nowotwór - 2 jednoosobowe vouchery na 1,5 godzinną SESJĘ EMPATII.

Informacje na temat sesji znajdują się na voucherze.
Data spotkania - zgodna z Państwa dyspozycyjnością, ustalana jest indywidualnie z Alicją Kuczyńską - Kratą.

Proponowana cena sesji: 150 zł.
Gdyby intencją było wsparcie leczenia Kubusia wyższą kwotą, będzie to na pewno piękny gest.

Prosimy o wpłaty bezpośrednio na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
Tytułem: “1145 pomoc dla Kubusia Kowalika”
Po dokonaniu wpłaty prosimy o wysłanie wiadomości na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , podając w tytule: „Sesja Empatii - Kubuś”.
Wówczas wyślemy Pani/ Panu kod, który należy podać, umawiając się na sesję z Alicją Kuczyńską - Kratą.

Informacje dotyczące Kubusia Kowalika: https://www.kawalek-nieba.pl/kubus-kowalik/