Droga do siebie. Cel: realizacja pragnień.

Warszawa, 30 – 31 stycznia 2016 roku

Warsztat jest realizowany w ramach projektu SENSytywni.pl., dofinansowany przez Fundację MEDIARE - ilość miejsc jest niestety ograniczona.

Podczas dwóch dni zajęć skupimy się na samoświadomości, podzieleniu się tym, co przekłada się na życie osobiste i satysfakcję zawodową - sposobami na budowanie dobrego kontaktu ze sobą i z innymi. Warsztat prowadzony będzie metodami aktywnymi, w lekkiej, a jednocześnie efektywnej formie dla uczestników. To, czym możemy zainspirować innych - to neutralność w odniesieniu do sytuacji, i empatia w stosunku do ludzi, ich emocji i potrzeb. To, czym możemy podzielić się z innymi, to kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z konfliktami w relacjach, z małżeństwami, z rodzinami, w społecznościach lokalnych.

Na kreatywną wędrówkę w głąb siebie zapraszają:

Alicja Kuczyńska - Krata i Dominika Krata

.

Więcej informacji o warsztacie w załączniku.

Obserwuj nas też na facebooku:  https://www.facebook.com/events/1546341485686333/